לרוכב הנלהב

אם דפדפת בעמודים אחרים כאן, אבל בעצם אתה רוכב אופניים נלהב, שלא לומר מכור, ובכלל יש לך את הזוג (או הזוגות) שלך שאף אחד לא יפריד אותך מהם, אז הגעת למקום הנכון.

נכון, בד"כ הפס מהמשפחה הוא לכמה שעות חפוזות. מעמיסים מוקדם בבוקר, נוסעים טרוטי עיניים ליעד, האווירה מילואימניקית משהו, פורקים ויוצאים לתת בראש כמה שעות, וחוזרים מיוזעים ומחויכים הביתה. משהו קצר, באחד הסינגלים בעדולם, בפארק בריטניה או בדרך לחרובית, שישי בבוקר או שבת לפני החמין…

אז מה בעצם אתם צריכים אותנו? הרי אתם מכירים כאן את השטח, ולהתמצא בו זה לא מאוד קשה בעידן השבילים המסומנים, ה GPS, והפורומים באינטרנט. אז מה שאנחנו מציעים, זה "חבילת הנאה לרוכב האופניים הנלהב":

קחו לכם פסק זמן ארוך יותר. אתם תחליטו כמה – 24, 36, 48 שעות. כן, כולל לילה! תשאלו למה לבזבז לילה על מקום שהוא במרחק שעה מהבית? התשובה פשוטה – זה הרבה יותר כיף!! אנחנו נפגוש אתכם אצלנו "בנקודת מוצא", למשל ביום חמישי או שישי בצהריים או אחרי הצהריים. נצא לטיול רכוב של כמה שעות, בידיעה שאין לחץ לחזור מיד בסופו הביתה. זה יהיה טיול שבו נספר לכם על האזור ועל המקומות, נזמין אתכם להצטרף אלינו בחיפוש "דרכים חלופיות", נשתה קפה בדרך, נהנה מהשטח הפתוח. איפה נישן? איפה שתחליטו. אם מתאים לכם נקודת לינה קיבוצית נעימה, שקטה ופשוטה – יש. אולי דווקא תרצו לישון בשטח? – אפשרי. ואם דווקא צימר מפנק זה מה שישלים לכם את התמונה, אז סבבה. למחרת נצא שוב לרכוב ולהתגלגל לאורך השבילים, ובצהריים או אחרי הצהריים, ניפרד כידידים. ארוחות, אגב, יותאמו לפי סדר היום שנקבע, וכך גם שירותים לוגיסטיים כגון הקפצות או חילוצים.

בקיצור, אנחנו גמישים ונתאים את עצמנו ככל האפשר למה שמתאים לכם. אתם רק צריכים להחליט שהבנתם ששווה להעביר יותר מכמה שעות באזור שיש בו כ 100 ק"מ סינגלים, מאות ק"מ של דרכים אחרות, ושטח פתוח. ואם כבר הבנתם והחלטתם, אז הכי טוב לעשות את זה עם אנשים שרוכבים כאן, בלב השמחה הדו-גלגלית הזו, כבר מעל 15 שנה. כדי להבין כמה זה עולה, צרו אתנו קשר.

CONTACTUS

  1. 2
  2. 2
  3. 2
  4. 2
  5. 2
  6. 2