סיורים עירוניים

תל אביב על אופניים!

הזדמנות לראות ולחוות את תל אביב מזווית אחרת! טיולי האופניים שלנו בתל אביב – יפו מציעים טעימה מכל מה שיש לעיר המצוינת הזאת להציע. הסיורים מתאימים לקבוצות בגדלים שונים ומסוגים מגוונים – מקומות עבודה ביום טיול, חברים בסוף שבוע עירוני משותף, משפחות עם בני נוער ועוד. נרכב בשדרות, לאורך הטיילת ובשבילי הפארקים. נעבור בנמלי תל אביב ויפו, בשכונות וסמטאות, ונעצור לדבר על אתרים מעניינים בדרך. הטיולים בהובלת מורי דרך שיחשפו בפני הרוכבים את תל אביב כמו שהם אוהבים לחוות אותה – על אופניים!

ירושלים על אופניים!

טיול אופניים ברחבי ירושלים זו חוויה יוצאת דופן לאלה שכבר היו כאן לפני כן, וגם למבקרים בעיר בפעם הראשונה. בשנים האחרונות נוספו שבילי אופניים בכמה מסלולים, והעיר הפכה ידידותית יותר לרוכבים.

המדריכים שלנו בנקודת מוצא ייקחו אתכם לסיבוב רכוב במסלולים שונים, ויחשפו בפניכם את העיר הייחודית הזאת מזווית מעט שונה. בין השאר נוכל לעבור באתרי הלאום השונים, במרכז העיר התוסס, בשכונות השקטות המיוחדות הסמוכות למרכז, בנקודות תצפית כמו טיילת ארמון הנציב, בפארק ירושלים הסובב את העיר ואפילו בסמטאות העיר העתיקה (כשהסיור הוא בשעות החשכה).

נתאים את קצב הרכיבה ואת אופני המסלול ליכולת ולהעדפות של הקבוצה, נעצור להסברים בנקודות מתאימות, ויחד נהנה מחוויה של כמה שעות, שבוודאי תיזכר לשנים!!

פרטים נוספים, מחירים ומידע טכני לגבי הסיורים העירוניים שלנו – צרו קשר.

CONTACTUS

IMG027

20120314_204528

20120324_094314 - Copy

20120324_092558