טיולי אופניים מודרכים

טיולי אופניים מודרכים2019-02-10T00:56:12+00:00

תל-אביב

ירושלים

עדולם

טיולי אופניים מודרכים

לשכור אופניים ולצאת לטיול עצמאי זה יופי, אבל אם רוצים לקבל ערך מוסף לטיול, אז מורה דרך, מקומי כזה, שמכיר את אפשרויות המסלולים ושיודע לספר על האזור – זה הדבר! מדריך כזה יחסוך לכם זמן, יידע להתאים את המסלול ליכולת של הקבוצה, ויספר לכם על מה שאתם רואים מסביבכם.

אנחנו מדריכים טיולי אופניים באופן קבוע באזור עדולם – עמק האלה, בתל אביב, ובירושלים, ויכולים להתאים גם טיולים באזורים אחרים בארץ. ההדרכה היא על ידי מורי דרך מוסמכים ומנוסים ברכיבה ובהובלת קבוצות על אופניים.

תל אביב

תל אביב על אופניים!

הזדמנות לראות ולחוות את תל אביב מזווית אחרת! טיולי האופניים שלנו בתל אביב – יפו מציעים טעימה מכל מה שיש לעיר המצוינת הזאת להציע. הסיורים מתאימים לקבוצות בגדלים שונים ומסוגים מגוונים – מקומות עבודה ביום טיול, חברים בסוף שבוע עירוני משותף, משפחות עם בני נוער ועוד. נרכב בשדרות, לאורך הטיילת ובשבילי הפארקים. נעבור בנמלי תל אביב ויפו, בשכונות וסמטאות, ונעצור לדבר על אתרים מעניינים בדרך. הטיולים בהובלת מורי דרך שיחשפו בפני הרוכבים את תל אביב כמו שהם אוהבים לחוות אותה – על אופניים!

נתאים את קצב הרכיבה ואת אופני המסלול ליכולת ולהעדפות של הקבוצה, נעצור להסברים בנקודות מתאימות, ויחד נהנה מחוויה של כמה שעות, שבוודאי תיזכר לשנים!!

פרטים נוספים, מחירים ומידע טכני לגבי הסיורים העירוניים שלנו – צרו קשר.

ירושלים

ירושלים על אופניים!

טיול אופניים ברחבי ירושלים זו חוויה יוצאת דופן לאלה שכבר היו כאן לפני כן, וגם למבקרים בעיר בפעם הראשונה. בשנים האחרונות נוספו שבילי אופניים בכמה מסלולים, והעיר הפכה ידידותית יותר לרוכבים.

המדריכים שלנו בנקודת מוצא ייקחו אתכם לסיבוב רכוב במסלולים שונים, ויחשפו בפניכם את העיר הייחודית הזאת מזווית מעט שונה. בין השאר נוכל לעבור באתרי הלאום השונים, במרכז העיר התוסס, בשכונות השקטות המיוחדות הסמוכות למרכז, בנקודות תצפית כמו טיילת ארמון הנציב, בפארק ירושלים הסובב את העיר ואפילו בסמטאות העיר העתיקה (כשהסיור הוא בשעות החשכה).

נתאים את קצב הרכיבה ואת אופני המסלול ליכולת ולהעדפות של הקבוצה, נעצור להסברים בנקודות מתאימות, ויחד נהנה מחוויה של כמה שעות, שבוודאי תיזכר לשנים!!

פרטים נוספים, מחירים ומידע טכני לגבי הסיורים העירוניים שלנו – צרו קשר.

עדולם – עמק האלה, שפלת יהודה

יום טיול של מקום העבודה?

אירוע של המחלקה באוניברסיטה?

קבוצת חברים שאוהבים להיפגש ולטייל יחד מדי פעם?

יום הולדת 50, או בר מצווה?

אם יש לכם איזושהי קבוצה שאתם רוצים להוציא קצת החוצה לחילוץ עצמות ולטיול בטבע, נשמח מאוד לפגוש אתכם כאן בעמק האלה שבשפלת יהודה, אצלנו בנקודת מוצא.

אנחנו נתאים את הטיול לגודל הקבוצה, ליכולת ולכושר הגופני של חבריה, ולזמן שיש לכם לטייל. המרחק למרכז הארץ הוא יתרון בולט – קל מאוד להיות אצלנו תוך שעה מהבית, ואז נשאר הרבה זמן לפעילויות נוספות. במרחק של כמה דקות נסיעה מאתנו תמצאו מקומות מעולים לארוחה, סדנאות שונות, יקבים ומבשלות בירה שישמחו לארח אתכם, ועוד. לא מכירים? נעזור לכם בקשרים ותיאומים בשמחה.

הנסיון העשיר שלנו עם קבוצות מראה שבכל עונה אפשר להרכיב יום מוצלח – כשחם, אנחנו ממליצים לתכנן את היום כך שהרכיבה תהיה אחר הצהריים, וכשנעים בחוץ, אפשר להתחיל את היום עם קצת פעילות גופנית. אתם מוזמנים לטייל קצת בגלריית התמונות, ואז להתקשר או לשלוח מייל כדי לתאם טיול.

צרו איתנו קשר
נגישות