השכרת אופניים

אופניים - 75 ש"ח לשעתיים, 25 ש"ח לכל שעה נוספת, 125 ש"ח ליום.

נגרר לילד - 50 ש"ח.

עגלה לפעוטות (מקום ל 2) - 50 ש"ח.

כיסא פעוט - ללא עלות.מגוון האפשרויות הוא גדול. הכוונה היא לאפשרויות לטיול, לישיבה בצל על סלעים ובאחו, או על שולחנות קק"ל. אבל למה לחוות את הביקור באזור דרך חלונות המכונית? אם תעצרו אצלנו כשאתם מגיעים לחבל עדולם, לתל עזקה או לחורבת צורה, לפארק בריטניה או לחורבת מדרס או בורגין או עתרי נתאים לכם אופניים שעליהם תוכלו להפוך את הביקור לחוויה כייפית ומיוחדת יותר. אנחנו נצייד אתכם במפה ומידע, נמליץ לכם איך להתאים את הטיול ליכולת ולרצון, ונהיה זמינים להקפצה אם במקרה נגמר לכם הסוכר לקפה…
אנחנו מחזיקים אופניים שיכסו את מגוון הצרכים והגילאים שלכם.


______________


מסלולי הרכיבה שלנו

כשתגיעו לשכור אצלנו אופניים, תקבלו מפה כזאת. אם בא לכם לדעת יותר, אז הנה קישור לאתר של קק"ל שעושה עבודה נהדרת בניהול השטח כאן בפארק עדולם. תוכלו לקרוא על ההיסטוריה, על האתרים ועל הדרכים והשבילים כאן בשטח.

אפשרויות הרכיבה מגוונות. אפשר לצאת לסיבוב מעגלי גדול או קטן, לרכוב הלוך תוך כדי עליה קלה, ולחזור בירידה מהירה ואוורירית. יש דרכים סלולות, ויש שבילי אופניים ייעודיים שיכניסו אתכם לשטח. ההמלצה שלנו – תנו לגלגלים להוביל אתכם. צאו לדרך, ובהמשך תחליטו איזו פניה לקחת. בקרו באחת החורבות! הן מעניינות, מרשימות, יש בהן מערות ומחילות מסתור, ונקודות תצפית מצוינות. קחו את הזמן ותיהנו מאחד מהאזורים הפתוחים האחרונים שנשארו במרכז הארץ.